Pár slov o nás:
Naše počátky sahají do roku 1996, kdy jsme s naší činností začali jako soukromé osoby a poprvé prorazili na český trh. Od začátku jsme kladli důraz na seriózní jednání a nadstandardní kvalitu práce. Hlavně díky tomu jsme získávali stále více spokojených zákazníků a začali se rozvíjet. Navštívili jsme nespočet domů, bytů, průmyslových i obchodních prostor, tělocvičen a ukázali co umíme a co nás baví. Pokládali jsme parkety, palubky, mozaiky a renovovali všude kde nás bylo potřeba. Naše láska ke dřevu nás jednoho dne dovedla k odhalení půvabu historických podlah. Zatoužili jsme rozšířit svůj um a znalosti o nové techniky a dostali se k výrobě zámeckých čtverců. Naše nabídka se tedy nakonec rozrostla o jejich unikátní zpracování a staly se naší srdeční záležitostí.
Dnes jsme na trhu více než 20. let a nabízíme své veškeré služby lidem, kteří ocení krásu přírody tak jako my.

Věříme, že jedním z nejdůležitějších elementů obytného prostoru je právě podlaha. Je to prvek který dává místnosti charakter a duši. Podlahy, které zhotovíme budou sloužit i dalším generacím, proto i k té nejmenší zakázce přistupujeme s maximálním úsilím a zodpovědností.

Proč si nás vybrat?

Kvalita na prvním místě
Díky úzké spolupráci s našimi předními dodavateli zaručujeme kvalitu materiálu. U nás se vždy setkáte s profesionálním přístupem, odborností a spolehlivostí.
Poskytujeme záruku
Záruka se vztahuje na všechny typy dřevěných podlah po dobu 5 let
Záleží nám na Vašich potřebách
Vždy se snažíme vyhovět přání zákazníka a elegantně vyřešit daný prostor, ať už potřebujete přizpůsobit podlahu atypickému tvaru místnosti či máte specifický požadavek na výrobu
Profesionalita a znalost práce
Rozumíme svému řemeslu, spokojenost zákazníka zajišťuje naše 16-ti letá praxe v oboru
Nemusíte platit nic navíc
Grafický návrh, zaměření podlah a cenová kalkulace je u nás zdarma
Rychlý návrat do vrchní části stránek.
Více zajímavostí najdete na našich facebookových stránkách.

RYCHLÉ ODKAZY